[:ua] Перша інтерактивна мобільна українська абетка у безкоштовному доступі створена для вивчення українського алфавіту та правильного написання букв у формі гри. Дитяча гра – Мишеняткова абетка – це весела гра, де малюки разом із батьками чи самостійно можуть  захоплююче грати та спостерігати, як оживають веселі ігрові персонажі. Гра абетка створена не лише з навчальною метою, …

10 Тра

Заходи від Мишеняткової Абетки

Захід для дошкільнят | Вікова категорія: від 0 до 6 10:00 - 18:00

Детальніше

[:ua]

Перша інтерактивна мобільна українська абетка у безкоштовному доступі створена для вивчення українського алфавіту та правильного написання букв у формі гри.

Дитяча гра - Мишеняткова абетка - це весела гра, де малюки разом із батьками чи самостійно можуть  захоплююче грати та спостерігати, як оживають веселі ігрові персонажі.

Гра абетка створена не лише з навчальною метою, а й для загального інтелектуального розвитку дитини. Адже у абетці дитина не тільки вивчатиме букви, а й познайомиться з різними предметами, які досі їй були не знайомі, довідається про те, які звуки видають різні живі та неживі істоти, що оточують її з народження.

[:]

Організатор

Час

(Четвер) 10:00 - 18:00

Місце

×